شرکت ایمن ظرف قزوین در سال 1378 در شهر صنعتی البرز قزوین به بهره‌برداری رسید و در سال‌های متوالی فعالیت خود موفق به اخذ مجوزهای ضروری از اداره صنایع و پروانه بهره‌برداری و ساخت از وزارت بهداشت و درمان گردید. شرکت ایمن ظرف اولین بار در کشور توانست ظروف چاپ شده با ظرفیت 1500 سانتی متر مربع به بالا را باکیفیت مطلوب عرضه نماید . شرکت ایمن ظرف با استفاده از مدرن‌ترین ماشین آلات اتوماتیک ساخت کشورهای اروپایی و بهره‌گیری از کادر مجرب فنی و مهندسی و برخورداری از آزمایشگاه مجهز و کنترل کیفی مطلوب و مستمر همواره در کنار تولیدکنندگانی است که به کیفیت می‌اندیشند . شرکت ایمن ظرف قزوین هم اکنون با ظرفیت تولید سالانه 3000 تن انواع لیوان ، ظروف مورد نیاز شرکت‌های تولیدکننده محصولات لبنی و صنایع غذایی را در سراسر ایران و برخی کشورهای همجوار را تامین کند. تاکنون محصولات ایمن ظرف ثزوین به کشورهای انگلستان، قزاقستان، ترکمنستان، عراق و افغانستان صادر شده است. تولید بیش از 52 نوع ظرف گرد و چهارگوش در اندازه و فرم‌های مختلف از مواد پلیمری PP و PS با چاپ 5 و 6 رنگ شرکت ایمن ظرف قزوین را در زمره مدعیان بهترین‌ها در ایران قرار داده است. خط مشی شرکت ایمن ظرف جلب رضایت کامل مشتری و بهبود مستمر تولیدات بر پایه کیفیت، نظم، آموزش و نوآوری پیشرفته می‌باشد. مدیریت و کارکنان شرکت ایمن ظرف با اعتقاد به اینکه توسعه ملی میسر نمی‌شود مگر با توسعه صنایع کشور، امیدوارند با ارتقاء سطح کمی و کیفی محصولات خود بتوانند سهمی هرچند ناچیز در شکوفایی صنعت کشور داشته باشند.


مواد پلیمری PP و PS مورد استفاده در این شرکت Food Grade می‌باشد و از منابع معتبر خارجی و داخلی تامین می‌شود. مرکب مصرفی UV نیز Food Grade بوده و از بهترین مارک‌های اروپایی تهیه می‌گردد.

دستگاه‌های تولید ورق این شرکت با ظرفیت تولید 5000 تن در سال علاوه بر تامین ورق های مورد نیاز خطوط لیوان در عرض و ضخامت لازم، ورق مورد نیاز برخی شرکت‌های همکار را نیز تامین می‌کند.

این واحد مجهز به 8 دستگاه ترموفرمینگ از کشورهای آلمان و ترکیه می‎‌باشد و توان تولید بیش از 600 میلیون ظرف در سال را دارد.

واحد چاپ این شرکت مجهز به 3 دستگاه چاپ از کشور هلند می‌باشد و در 5 و 6 رنگ ظروف گرد و چهارگوش را با بهترین کیفیت به مشتریان خود عرضه می‌کند. مرکب مصرفی UV این واحد از بهترین نوع آن از کشور انگلستان تهیه میشود.

واحد کنترل کیفی مسئولیت کنترل مواد اولیه ورودی به شرکت و تطبیق آن را با استانداردهای مواد مصرفی کارخانه بر عهده دارد. همچنین محصولات این شرکت در کلیه مراحل تولید دستگاه‌های ورق زن ، لیوان زن، چاپ و بسته بندی طبق دستورالعمل اجرایی واحد کنترل کیفی شرکت، توسط پرسنل این واحد کنترل می‌شود.

محصولات نیمه‌ساخته ( قبل از چاپ) و محصولات چاپ شده در نایلون و کارتن‌های مناسب بسته‌بندی می‌شود تا محصول نهایی با بهترین کیفیت و عاری از هرگونه عوامل خارجی تحویل مشتری گردد.